MIŁOŚĆ BEZ BRAW

Piątek 5 lipca 2024

ЛЮБОВ БЕЗ ОПЛЕСКІВ

П’ятниця 5 липня 2024 року

Kuglarze są sympatyczni, jak ci panowie na zdjęciu. Robią różne sztuczki i wygłupy, aby rozbawić publikę, dostają za to brawa i pieniądze. Wiemy jednak, że od początku jest to gra i jak się zakończy, spokojnie wrócimy do rzeczywistości.

Kuglarzy dziś tysiące, na scenach politycznych, nawet kościelnych, tłoczą się w mediach i na festiwalach. Górują pewnie w marketingach sieci handlowych.

Chciałbym przypomnieć o najważniejszych dniach w naszym krótkim, zawsze za krótkim życiu. To dni, kiedy całkowicie szczerze powiedzieliśmy komuś, że go kochamy. I te, w których to usłyszeliśmy od kogoś. Nie było braw i pieniędzy, żadnych sztuczek. Miłość.

Жонглери – привітні, як джентльмени на картинці. Вони роблять всілякі трюки і дурниці, щоб розважити публіку, і отримують за це оплески і гроші. Однак ми від початку знаємо, що це гра, і коли вона закінчиться, ми спокійно повернемося до реальності.

Жонглери сьогодні обчислюються тисячами, на політичних сценах, навіть церковних сценах, переповнюють ЗМІ та фестивалі. Вони, напевно, панують і в маркетингу комерційних мереж.

Я хотів би нагадати вам про найважливіші дні в нашому короткому, завжди занадто короткому житті. Це дні, коли ми абсолютно чесно сказали комусь, що любимо його. І ті, коли ми це від когось почули. Без оплесків, без грошей, без викрутасів. Тільки любов.

Itinerarium

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.