Majowa Radość.

Wędrówki po Polesiu Lubelskim
11-13 maja

Przyszła długo oczekiwana wiosna. Roztoczyła na pola i lasy tysiące zieleni, a podmokłe łąki przyozdobiła żółtymi kaczeńcami. W zaroślach na swoją kolej kwitnienia czekają cierpliwie storczyki. Nad głowami fruwają znajome bociany, wywijające podniebne piruety czajki, nieustannie dające znać o swoim istnieniu śmieszki i maleńkie, zanoszące pieśni pochwalne skowronki. Trwa festiwal życia i radości.

To dobry czas na wędrowanie i właśnie dlatego zapraszamy na wspólną wędrówkę po Polesiu Lubelskim. Przejdziemy tradycyjnie już, wśród bagien i rozlewisk. Zawitamy do miejsc, które szczególnie warto odwiedzić o tej porze roku, ze względu na bogactwo występującej tam fauny i flory. Pięknych, emocjonujących widoków na pewno nie zabraknie. A wszystko okraszone czystym poleskim powietrzem.

Zabierzemy ze sobą sprzęt do obserwacji przyrody, nie zabraknie też fachowego komentarza.

Zakwaterowanie i posiłki w ośrodku sióstr Nazaretanek w Wytycznie. Rozpoczynamy w piątek 11 maja o godz. 19.00, zakończenie w niedzielę 13 maja ok. 16.00. Szczegółowy program przesyłamy po otrzymaniu zgłoszenia. Mamy ograniczoną liczbę miejsc noclegowych, w związku z tym o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 7 maja.

Rozważania poprowadzi ks. Mietek Puzewicz
Organizator: Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek w Wytycznie

Informacje i zapisy: Justyna Orłowska
justynaorlowska84@gmail.com

Inne, Rekolekcje , , , ,

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.