Zimowe Wędrowanie,Śladami sensu, radości nadziei

Adwent 2011

2-4 Grudnia

Polesie Lubelskie

 

Piękne poleskie ścieżki także zimą tętnią życiem i radością. Warto się na nie wybrać w poszukiwaniu tego, co w życiu ważne. Po drogach i bezdrożach Polesia właśnie będziemy wędrować w pierwszy grudniowy weekend. Przejdziemy wśród oszronionych łąk i uśpionych pół. Zaplanowaliśmy kilkanaście kilometrów marszu pośród niesamowitych mglistych, zimowych krajobrazów. O tej porze roku na Polesiu z łatwością dostrzec można sarny, przystrojone w szare, grubsze od brązowego odzienie. Swoją pieśń życia wyśpiewują także kruki i bieliki.

 

Przejdziemy wśród różnorodnych, połączonych w harmonijną całość krajobrazów. Będą łąki, torfowiska, jeziora, lasy i pola…A wszystko to osnute malowniczymi, liliowymi mgłami i być może przykryte już odrobiną śniegu.

 

Nie zabraknie skupienia, modlitwy oraz adwentowych rozważań, które poprowadzi ks. Mietek Puzewicz

 

 

Zakwaterowanie i posiłki w ośrodku sióstr Nazaretanek w Wytycznie. Rozpoczynamy w piątek 2 grudnia o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę 4 grudnia ok. 16.00. Szczegółowy program przesyłamy po otrzymaniu zgłoszenia.. Mamy 30 miejsc noclegowych, w związku z tym o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 1 grudnia.

 

Organizator: Zgromadzenie Sióstr Nazaretanek w Wytycznie

 

 

Inne , , , , , ,

Comments are closed.