PRZYGARNIAMY RAZEM 94 SIEROTY

МИ РАЗОМ ПРИЙМАЄМО 94 ДИТИНИ-СИРОТИ

Te dzieci, pisałem już o nich, to sieroty (półsieroty zwykle) po zabitych przez Rosjan ukraińskich żołnierzy. Są pod opieką jednego z lwowskich wojskomatów (coś na podobieństwo naszej jednostki wojskowej). Wziąłem je w grudniu ub. roku w upominkową adopcję i 6 stycznia chcę każdemu z  nich dać ładne prezenty. Po prostu przygarnąłem te dzieciaki, licząc, że mi w tym pomożecie. Jedno z nich jest są na zdjęciu.  A na drugim już kilkadziesiąt gotowych paczek z upominkami, pojutrze zawiozę je do Lwowa. Dziękuję wszystkim z Was, którzy także przygarnęliście wspomniane dzieci, poprzez wpłaty na poniższy numer

Stowarzyszenie Solidarności Globalnej

Nr konta: 36 1240 1503 1111 0010 1529 8952

 tytułem: darowizna na cele statutowe Przygarniamy

Jeśli ktoś z Was jeszcze chce dołączyć do naszej Wspólnoty Przygarniania, będę bardzo wdzięczny.

Ці діти, я вже писав про них, є сиротами (зазвичай напівсиротами) українських солдатів, вбитих росіянами. Ними опікується одна з львівських військових частин (щось схоже на нашу військову частину). Я взяла їх на усиновлення в грудні минулого року і 6 січня хочу подарувати кожному з них приємні подарунки. Я просто взяла цих дітей до себе, сподіваючись, що ви мені в цьому допоможете. Один з них зображений на фото.  А для іншого вже готові десятки подарункових пакунків, післязавтра я відвезу їх до Львова. Дякую всім, хто також прихистив згаданих дітей, зробивши пожертву на наступний номер

Асоціація Глобальної Солідарності

Номер рахунку 36 1240 1503 1111 0010 1529 8952

 Назва: Пожертва на статутні цілі “Ми повертаємо

Якщо хтось із вас все ще бажає приєднатися до нашої Спільноти усиновлення, я буду дуже вдячна.

Itinerarium

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.