UŚMIECHNIĘTA DLA  KAŻDEGO Z NAS

Środa 26 kwietnia 2023

Matki zawsze radzą nam dobrze. Musimy jednak wiele razy ich nie posłuchać, aby to zrozumieć. Dzisiaj w liturgii jest wspomnienie Matki Bożej Dobrej Rady. Bardzo zachęcam, abyście się Jej radzili, samo robię to już ponad ćwierć wieku.

Przy trudnych decyzjach, ważnych wyborach, warto zwrócić się do Niej i posłuchać co usłyszymy w sercu. W sercu, bo jeśli usłyszycie jakieś donośne grzmoty i rozwierające się niebiosa, to natychmiast skontaktujcie się z jakimś psychologiem po poradę.

Polecam radzenie się u Matki Dobrej Rady, od porad wujka google i witryn internetowych będziemy coraz bardziej nerwowi i smutni. Wiele stron internetowych zasiewa złość, głupotę, pustkę i zazdrość, mam nadzieję, że itinerarium takich nasion nie hoduje.

Matka Dobrej Rady podsuwa rady dobre, z których płyną nowe natchnienia, spokój, czysta radość i dobro, dobro dzisiejsze i wieczne. Radźcie się Jej!

Do modlitwy, którą załączam poniżej, dołączam też wezwanie za Ukrainę, Ukrainę, która na pewno jest teraz w sercu Maryi.

Na zdjęciu – uśmiechnięta Matka Boża Dobrej Rady z kościoła Św. Ducha w Lublinie. Uśmiechnięta dla każdego z nas.

Modlitwa do Matki Bożej Dobrej Rady

Maryjo, Matko Dobrej Rady, która powiedziałaś: Uczyńcie wszystko, co wam powie Syn, wypraszaj nam u Chrystusa łaskę dobrych wyborów.

Niech Twoja modlitwa wyjedna zgodę i miłość w naszych rodzinach, opiekę i dary Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży, pomyślność dla naszej Ojczyzny i błogosławieństwo dla Kościoła Świętego i Jego Pasterzy.

W chwilach trudnych, w cierpieniach i wątpliwościach, błagaj o Boże światło, które pozwoli nam rozpoznać wolę Chrystusa i o Jego moc, abyśmy umieli tę wolę wypełnić.

Zawierzamy się Twojemu wstawiennictwu na wszystkich drogach naszego życia. Orędowniczko i Doradczyni nasza, niech Twoja modlitwa wyjedna nam dar Bożej miłości i radość życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Itinerarium

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.