ŻYCZĘ CI CZTERECH LUDZI NA NOWY ROK Piątek 1 stycznia 2016 Nowy Rok Mam życzenie dla każdego z was na Nowy Rok. Życzę każdemu z was czterech ludzi, więcej nie trzeba.

Wielu ludzi macie i będziecie mieć koło siebie. Nie o tłum chodzi, ale o czterech ludzi. O czterech ludzi, którzy jak trzeba rozwalą dach, zburzą ścianę i staną bez wahania przy tobie.

Przyszli do Jezusa z paralitykiem, którego niosło czterech. Nie mogąc z powodu tłumu przynieść go do Niego, odkryli dach nad miejscem, gdzie Jezus się znajdował, i przez otwór spuścili łoże, na którym leżał paralityk. Jezus, widząc ich wiarę, rzekł do paralityka: «Synu, odpuszczają ci się twoje grzechy. Wstań, weź swoje łoże i idź do domu!». On wstał, wziął zaraz swoje łoże i wyszedł na oczach wszystkich. Zdumieli się wszyscy i wielbili Boga mówiąc: «Jeszcze nigdy nie widzieliśmy czegoś podobnego». (Mk 2,1-12).

Właśnie takich czterech ludzi ci życzę, ludzi, którzy w trudnej chwili zrobią wiele i wszystko dla ciebie. „Jezus widząc ich wiarę”, wiarę burzącą dach, uzdrowił sparaliżowanego człowieka. Życzę ci takich czterech ludzi z wiarą i zdolnych do rozpirzenia jakiegoś dachu, żebyś ty mógł odzyskać zdrowie, wolność czy nadzieję.

Pamiętaj, że potrzebna ci jest wiara i ręce innych ludzi. Życzę ci takich czterech ludzi, którzy staną przy tobie ze swoją wiarą i gotowymi do pomocy rękami. Takich ludzi, którzy zadbają o ciebie w chorobie, smutku, kryzysie i rozpaczy.  Ludzi, którzy przyjdą do ciebie, wezmą na ręce, a jak trzeba rozwalą jakiś dach.

Jeżeli masz takich czterech ludzi przy sobie, ze wszystkim innym dasz radę. Jesteś szczęśliwym człowiekiem. Szczęśliwego 2016 roku od Narodzenia Jezusa Chrystusa.

 

Itinerarium

61 responses to


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.